
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating And Snake Bone Chain For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating And Snake Bone Chain For Women
| 491 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images




Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating And Snake Bone Chain For Women
| 491 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 491 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























