
Wholesale Luxury Dropshaped Copper Ring Micro Inlaid With Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.68
-65%$2.68
$0.94More Images




Wholesale Luxury Dropshaped Copper Ring Micro Inlaid With Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























