
Wholesale Metal Geometric Flower Retro Necklace Pendant With Cross Chain For Women Electroplated
Wholesale Metal Geometric Flower Retro Necklace Pendant With Cross Chain For Women Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 25g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images




Wholesale Metal Geometric Flower Retro Necklace Pendant With Cross Chain For Women Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 25g |























