🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Minimalist Geometric Square Hollow Opening Copper Ring For Women With Electroplating
Wholesale Minimalist Geometric Square Hollow Opening Copper Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Select Color
Select Spec
From $0.40
Original: $1.14
-65%Wholesale Minimalist Geometric Square Hollow Opening Copper Ring For Women With Electroplating—
$1.14
$0.40More Images






Wholesale Minimalist Geometric Square Hollow Opening Copper Ring For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























