
Wholesale Minimalist Oil Drip Animal Zodiac Manta Ray Necklace Made Of Copper For Teens And Unisex
Wholesale Minimalist Oil Drip Animal Zodiac Manta Ray Necklace Made Of Copper For Teens And Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 3g |
More Images







Wholesale Minimalist Oil Drip Animal Zodiac Manta Ray Necklace Made Of Copper For Teens And Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Teenager,Men's,Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Environmentally Friendly Copper |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animal |
| Weight | 3g |























