
Wholesale Natural Agate And Copper Accessories Minimalist Ellipse Hollow Pendant Long Necklace For Women With Electroplating Treatment
Wholesale Natural Agate And Copper Accessories Minimalist Ellipse Hollow Pendant Long Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | General |
|---|---|
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Shape | Ellipse |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images






Wholesale Natural Agate And Copper Accessories Minimalist Ellipse Hollow Pendant Long Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | General |
|---|---|
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Shape | Ellipse |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | General |
|---|---|
| Hardware Material | Alloy + Copper |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Shape | Ellipse |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























