
Wholesale Natural Stone Dropshaped Pendant Clavicle Ochain Handmade Women's Fashion Accessories
Wholesale Natural Stone Dropshaped Pendant Clavicle Ochain Handmade Women's Fashion Accessories
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images











Wholesale Natural Stone Dropshaped Pendant Clavicle Ochain Handmade Women's Fashion Accessories
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Natural Stone |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























