
Wholesale Necklace 925 Silver Copper Drop Shape Electroplating Geometric Women's
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $13.17
-65%$13.17
$4.61More Images




Wholesale Necklace 925 Silver Copper Drop Shape Electroplating Geometric Women's
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |























