
Wholesale Necklace 925 Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Style
Wholesale Necklace 925 Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |
Original: $10.68
-65%$10.68
$3.74More Images




Wholesale Necklace 925 Silver Copper Pendant Geometric Snake Bone Chain Electroplated Minimalist Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 100g |























