
Wholesale Necklace 925 Silver Copper Star Snake Bone Chain Electroplating Minimalist Couple Style
Wholesale Necklace 925 Silver Copper Star Snake Bone Chain Electroplating Minimalist Couple Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $11.28
-65%$11.28
$3.95More Images




Wholesale Necklace 925 Silver Copper Star Snake Bone Chain Electroplating Minimalist Couple Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























