
Wholesale Necklace Copper Geometric Skull Punk Style Electroplated For Women Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $5.59
-65%$5.59
$1.96More Images






Wholesale Necklace Copper Geometric Skull Punk Style Electroplated For Women Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























