
Wholesale Necklace Copper Imitation Pearl Geometric Electroplating Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Wholesale Necklace Copper Imitation Pearl Geometric Electroplating Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























