
Wholesale Necklace S925 Silver Copper Geometric Cross Multilayer Hiphop Retro Electroplated
Wholesale Necklace S925 Silver Copper Geometric Cross Multilayer Hiphop Retro Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Original: $14.94
-65%$14.94
$5.23More Images




Wholesale Necklace S925 Silver Copper Geometric Cross Multilayer Hiphop Retro Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 100g |























