
Wholesale Replaceable Multistyle Silver Electroplated Copper Heart Shape Lock Box Necklace Trendy Unisex Accessories
Wholesale Replaceable Multistyle Silver Electroplated Copper Heart Shape Lock Box Necklace Trendy Unisex Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images









Wholesale Replaceable Multistyle Silver Electroplated Copper Heart Shape Lock Box Necklace Trendy Unisex Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























