
Wholesale Retro Anchor Alloy Necklace With Silver Leather Woven Wax Rope And Electroplating Treatment
Wholesale Retro Anchor Alloy Necklace With Silver Leather Woven Wax Rope And Electroplating Treatment
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images





Wholesale Retro Anchor Alloy Necklace With Silver Leather Woven Wax Rope And Electroplating Treatment
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























