
Wholesale Retro Diamond Heartshaped Titanium Steel And Copper Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images













Wholesale Retro Diamond Heartshaped Titanium Steel And Copper Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























