
Wholesale Retro Style Geometric Copper Ring For Women With Epoxy And Enamel Electroplating
| Gender | Epoxy,Enamel,Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Epoxy,Enamel,Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images











Wholesale Retro Style Geometric Copper Ring For Women With Epoxy And Enamel Electroplating
| Gender | Epoxy,Enamel,Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Epoxy,Enamel,Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Epoxy,Enamel,Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Epoxy,Enamel,Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























