
Wholesale Ring Copper 18K Gold Electroplated Microinlaid Zircon Geometric Cross Female Jewelry
Wholesale Ring Copper 18K Gold Electroplated Microinlaid Zircon Geometric Cross Female Jewelry
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images






Wholesale Ring Copper 18K Gold Electroplated Microinlaid Zircon Geometric Cross Female Jewelry
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Female |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























