
Wholesale Ring Copper Geometric Electroplating Design For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images




Wholesale Ring Copper Geometric Electroplating Design For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























