🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Ring Copper Geometric Electroplating For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Select Color
Select Spec
From $0.45
Original: $1.28
-65%Wholesale Ring Copper Geometric Electroplating For Women—
$1.28
$0.45More Images






Wholesale Ring Copper Geometric Electroplating For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























