
Wholesale Ring Copper Geometric Zircon Olive Green Engagement Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images




Wholesale Ring Copper Geometric Zircon Olive Green Engagement Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























