
Wholesale Ring Copper Light Luxury Style With Animals Zodiac Pattern Tshaped Square Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 30g |
Original: $2.71
-65%$2.71
$0.95More Images






Wholesale Ring Copper Light Luxury Style With Animals Zodiac Pattern Tshaped Square Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 30g |























