
Wholesale Ring Copper Princess Style Geometric Leaf Imitation Pearl Electroplating Design Women's
Wholesale Ring Copper Princess Style Geometric Leaf Imitation Pearl Electroplating Design Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Ring Copper Princess Style Geometric Leaf Imitation Pearl Electroplating Design Women's
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























