
Wholesale Ring Copper Zircon Geometric Design Allmatch Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Wholesale Ring Copper Zircon Geometric Design Allmatch Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























