🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Ring Metal Copper Retro Geometric Opening Simulation Pearl Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
$0.90
Original: $2.56
-65%Wholesale Ring Metal Copper Retro Geometric Opening Simulation Pearl Electroplated—
$2.56
$0.90More Images





Wholesale Ring Metal Copper Retro Geometric Opening Simulation Pearl Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























