
Wholesale Rings Copper Zircon Geometric Style For Women And Couple
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images




Wholesale Rings Copper Zircon Geometric Style For Women And Couple
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Couple Style |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |























