
Wholesale Rotatable Antianxiety Decompression Ring Set Copper Geometric Electroplated For Women
Wholesale Rotatable Antianxiety Decompression Ring Set Copper Geometric Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images








Wholesale Rotatable Antianxiety Decompression Ring Set Copper Geometric Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























