
Wholesale Rotatable Decompression Antianxiety Doublelayer Line Personality Smart Zircon Ring For Women Copper Geometric Electroplated
Wholesale Rotatable Decompression Antianxiety Doublelayer Line Personality Smart Zircon Ring For Women Copper Geometric Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images









Wholesale Rotatable Decompression Antianxiety Doublelayer Line Personality Smart Zircon Ring For Women Copper Geometric Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























