
Wholesale Rotatable Living Antianxiety Decompression Women's Copper Ring With Microinlaid Zircon And Geometric Pattern Electroplated
Wholesale Rotatable Living Antianxiety Decompression Women's Copper Ring With Microinlaid Zircon And Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Wholesale Rotatable Living Antianxiety Decompression Women's Copper Ring With Microinlaid Zircon And Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























