
Wholesale Rotatable Unisex Niche Ring Stainless Steel Flower Geometric Jewelry Electroplated
Wholesale Rotatable Unisex Niche Ring Stainless Steel Flower Geometric Jewelry Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images


Wholesale Rotatable Unisex Niche Ring Stainless Steel Flower Geometric Jewelry Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























