
Wholesale Rotatable Unisex Ring Stainless Steel Geometric Style Electroplated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images



Wholesale Rotatable Unisex Ring Stainless Steel Geometric Style Electroplated Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 8g |























