
Wholesale Rotating Women's Antianxiety Decompression Copper Zircon Ring With Geometric Opal And Electroplating Design
Wholesale Rotating Women's Antianxiety Decompression Copper Zircon Ring With Geometric Opal And Electroplating Design
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images





Wholesale Rotating Women's Antianxiety Decompression Copper Zircon Ring With Geometric Opal And Electroplating Design
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























