
Wholesale Spinner Fidget Ring Copper Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images





Wholesale Spinner Fidget Ring Copper Geometric Style Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























