
Wholesale Square Korean Style Ring Copper Inlaid Zircon Geometric Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images




Wholesale Square Korean Style Ring Copper Inlaid Zircon Geometric Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Business,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |























