
Wholesale Titanium Steel Geometric Lion Head Conch Pendant Necklace With 18K Real Gold Plated Electroplating For Women
Wholesale Titanium Steel Geometric Lion Head Conch Pendant Necklace With 18K Real Gold Plated Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images





Wholesale Titanium Steel Geometric Lion Head Conch Pendant Necklace With 18K Real Gold Plated Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























