
Wholesale Unisex Copper Electroplated Ring With Geometric And Animal Patterns Maillard Style Jewelry
Wholesale Unisex Copper Electroplated Ring With Geometric And Animal Patterns Maillard Style Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Size | Number 12 |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 6g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images




Wholesale Unisex Copper Electroplated Ring With Geometric And Animal Patterns Maillard Style Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Size | Number 12 |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Size | Number 12 |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 6g |























