
Wholesale Unisex Cross Birth Flower Necklace With Ochain Copper And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Unisex Cross Birth Flower Necklace With Ochain Copper And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images













Wholesale Unisex Cross Birth Flower Necklace With Ochain Copper And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Weight | 8g |























