
Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel And Gold Heartshaped Cross Chain Pendant Necklace
Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel And Gold Heartshaped Cross Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images




Wholesale Unisex Electroplated Stainless Steel And Gold Heartshaped Cross Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























