
Wholesale Unisex Light Luxury Design Flowershaped Copper Electroplated Daisy Color Pearl Gem Pendant Necklace
Wholesale Unisex Light Luxury Design Flowershaped Copper Electroplated Daisy Color Pearl Gem Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images






Wholesale Unisex Light Luxury Design Flowershaped Copper Electroplated Daisy Color Pearl Gem Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |























