
Wholesale Unisex Old Money Style Stainless Steel Pendant Necklace With Vacuum Electroplating 18K Gold
Wholesale Unisex Old Money Style Stainless Steel Pendant Necklace With Vacuum Electroplating 18K Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images



















Wholesale Unisex Old Money Style Stainless Steel Pendant Necklace With Vacuum Electroplating 18K Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Old Money Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























