
Wholesale Unisex Simple Heart Shape Copper Sapphire Blue Zircon Pendant Necklace With 18K Gold Color Retention Electroplating
Wholesale Unisex Simple Heart Shape Copper Sapphire Blue Zircon Pendant Necklace With 18K Gold Color Retention Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.12
-65%$3.12
$1.09More Images






Wholesale Unisex Simple Heart Shape Copper Sapphire Blue Zircon Pendant Necklace With 18K Gold Color Retention Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























