
Wholesale Vintage Devil's Eye Resin Pendant Necklace With Copper Mixed Gem Inlay Drop Shape Electroplating Water Wave Chain Unisex
Wholesale Vintage Devil's Eye Resin Pendant Necklace With Copper Mixed Gem Inlay Drop Shape Electroplating Water Wave Chain Unisex
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Vintage,Facial Features,Expression |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images





Wholesale Vintage Devil's Eye Resin Pendant Necklace With Copper Mixed Gem Inlay Drop Shape Electroplating Water Wave Chain Unisex
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Vintage,Facial Features,Expression |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Vintage,Facial Features,Expression |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























