🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Vintage Love Pendant Necklace With Retro Pattern Copper 18K Gold Plated For Unisex
Wholesale Vintage Love Pendant Necklace With Retro Pattern Copper 18K Gold Plated For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Select Spec
From $0.53
Original: $1.52
-65%Wholesale Vintage Love Pendant Necklace With Retro Pattern Copper 18K Gold Plated For Unisex—
$1.52
$0.53More Images











Wholesale Vintage Love Pendant Necklace With Retro Pattern Copper 18K Gold Plated For Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























