
Wholesale Women Necklace S925 Silver Simple Style Star Shaped Microinlaid Zircon Snake Bone Chain Electroplated
Wholesale Women Necklace S925 Silver Simple Style Star Shaped Microinlaid Zircon Snake Bone Chain Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $6.94
-65%$6.94
$2.43More Images




Wholesale Women Necklace S925 Silver Simple Style Star Shaped Microinlaid Zircon Snake Bone Chain Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 10g |























