
Wholesale Women's 925 Silver Electroplated Water Drop Shape Twist Chain Clavicle Chain With Moissanite And High Carbon Diamond
Wholesale Women's 925 Silver Electroplated Water Drop Shape Twist Chain Clavicle Chain With Moissanite And High Carbon Diamond
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $28.45
-65%$28.45
$9.96More Images





Wholesale Women's 925 Silver Electroplated Water Drop Shape Twist Chain Clavicle Chain With Moissanite And High Carbon Diamond
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























