
Wholesale Women's 925 Silver Raindrop Shape Geometric Light Luxury Style Necklace With Snake Bone Chain And Copper Pendant Electroplated
Wholesale Women's 925 Silver Raindrop Shape Geometric Light Luxury Style Necklace With Snake Bone Chain And Copper Pendant Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $7.78
-65%$7.78
$2.72More Images




Wholesale Women's 925 Silver Raindrop Shape Geometric Light Luxury Style Necklace With Snake Bone Chain And Copper Pendant Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |























