
Wholesale Women's Adjustable Open Copper Ring With Geometric And Floral Patterns And Zircon Design In Fairy Style
Wholesale Women's Adjustable Open Copper Ring With Geometric And Floral Patterns And Zircon Design In Fairy Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fairy Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's Adjustable Open Copper Ring With Geometric And Floral Patterns And Zircon Design In Fairy Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fairy Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fairy Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























