
Wholesale Women's Adjustable Ring Copper Leaf Geometric Zirconia Niche Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images



Wholesale Women's Adjustable Ring Copper Leaf Geometric Zirconia Niche Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Niche,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























