
Wholesale Women's Ancient Style Minimalist Copper Necklace With Microinlaid Zircon Geometric Rhombus Pendant And O Word Chain
Wholesale Women's Ancient Style Minimalist Copper Necklace With Microinlaid Zircon Geometric Rhombus Pendant And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Minimalist |
| Weight | 4g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images



Wholesale Women's Ancient Style Minimalist Copper Necklace With Microinlaid Zircon Geometric Rhombus Pendant And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Minimalist |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Minimalist |
| Weight | 4g |























