
Wholesale Women's Casual Multilayered Necklace Threepiece Set With Electroplated Zinc Alloy Heart Pendant
Wholesale Women's Casual Multilayered Necklace Threepiece Set With Electroplated Zinc Alloy Heart Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
More Images




Wholesale Women's Casual Multilayered Necklace Threepiece Set With Electroplated Zinc Alloy Heart Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























